Projektowanie logo

WE LOVE DESIGN

Witaj w kreatywnym świecie

Nazywam się Aga, a przestrzeń, w której czuję się najlepiej to kreatywne projektowanie graficzne. Zajmuję się tworzeniem logo i spójnych systemów identyfikacji wizualnej. Pomagam firmom budować wyraziste marki, czytelnie komunikować wartości i wyróżnić się poprzez strategiczne podejście i niepowtarzalne projekty.

zalety

Jakie logo od nas otrzymasz

Logo to fundament w budowie spójnego wizerunku każdej marki. Sprawdź jakie wartości niesie za sobą dobrze zaprojektowany znak firmowy.

Proste i trwałe

Najskuteczniejsze są proste rozwiązania, dlatego projektujemy nieskomplikowane logo, które łatwo zapada w pamięć i jest odporne na zmieniające się trendy.

Trafne

Dobrze zaprojektowany znak powinień być zrozumiały i czytelny dla odbiorcy, dlatego projektujemy logo odzwierciedlające charakter firmy, którą ma identyfikować.

Uniwersalne

Każde zaprojektowane przez nas logo nadaje sie do zastosowania w rożnych rozmiarach i wygląda efektownie niezależnie od wielkości.

Wyróżniające się

W celu wyróżnienia na tle konkurencji, projektując logo staramy się unikać charakterystycznych i nadużywanych elementów graficznych w danej branży.

etapy działania

Jakie są etapy tworzenia logo

Tworzenie logo firmy to proces składający się z kilku etapów. W zależności od otrzymanych informacji, wymagań i konceptu każdy projekt logo jest unikalny i zajmuje mniej lub więcej czasu.

rozmowa

Badanie potrzeb


Każdy projekt zaczynamy od szczegółowej rozmowy, z której pragniemy dowiedzieć się jak najwięcej o prowadzonej przez Ciebie działalności. Istotne jest określenie jaka jest misja Twojej marki i jakie cele chcesz osiągnąć dzięki projektowi.

strategia

Analiza branży


Kolejnym krokiem jest analiza konkurencji oraz branży w której działasz, w celu stworzenia strategii działania. Na tym etapie szukamy też wspólnie inspiracji i wyznaczamy kierunek, w którym ma podążać projekt logo.

koncepcje

Projektowanie


Przedstawiamy prezentację z kilkoma koncepcjami logo, spośród których wybierzesz tę, która odpowiada Ci najbardziej oraz wskażesz jakie elementy powinniśmy poprawić.

realizacja

Przekazanie projektu


Po wprowadzeniu poprawek i dopracowaniu znaku przesyłamy projekt do ostatecznej akceptacji. Następnie przekazujemy Ci logo w różnych formatach, tak by można było wykorzystywać je we wszystkich pożądanych materiałach.

Portfolio

Wybrane projekty

Sprawdź jak pomogliśmy naszym klientom stworzyć projekty logo opracowane z określoną wizją oraz oddające charakter firmy.

zobacz więcej
Cennik

Ile kosztuje logo

Unikatowe logo to bezcenna inwestycja na wiele lat. Zapoznaj się z naszym cennikiem projektowania logo i wybierz odpowiedni dla siebie pakiet.

Logo standard

500zł

czas realizacji: do 14 dni
 • 3 propozycje logo
 • 2 modyfikacje
 • wizualizacje logo w użyciu
 • pełny komplet plików
 • podstawowa księga znaku
wypełnij brief
Logo premium

1200zł

czas realizacji: do 30 dni
 • 4-5 propozycji logo
 • 3 modyfikacje
 • wizualizacje logo w użyciu
 • pełny komplet plików
 • podstawowa księga znaku
 • projekt wizytówki
wypełnij brief

Jeśli nie odpowiada Ci żaden z pakietów, odezwij się do nas - przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Przy zakupie pakietu logo + strona internetowa, obowiązuje dodatkowy rabat 10% na całe zamówienie.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami, a jeśli nie ma tu odpowiedzi której szukasz - skontaktuj się z nami.