Poznajmy się

O nas

Jest coś co musisz o nas wiedzieć

Większość wolnego czasu spędzamy aktywnie, przesuwając granice naszego ciała i umysłu. Mamy świra na punkcie dzikiej natury i odkrywania nowych, nieznanych nam wcześniej miejsc. Ładujemy akumulatory m.in. w górach, dzięki którym odkrywamy inne perspektywy.

Aga Radkiewicz

  • Creative manager
  • Graphic designer

Jestem projektantką mającą obsesję na punkcie formy i funkcji. Chcę budować marki, które mają wpływ na naszą kulturę. Projekty które tworzę muszą mieć sens, a nie być tylko estetyczne i piękne.

Nie mam konkretnego stylu, ponieważ lubię tworzyć różne koncepcje dla każdego klienta, dlatego zawsze szukam wizualnej inspiracji - czegoś co jest mocno związane z moją miłością do podróży. Odwiedzanie, doświadczanie i chłonięcie cudów świata, napędza moją kreatywność i rozpala moje pragnienie tworzenia efektownych projektów. Każdy nowy projekt to wyzwanie i możliwość nauczenia się czegoś nowego, co uważam za fundamentalne w rozwoju każdego z nas.

Michał Sitkowski

  • Web developer

Projektuję profesjonalne strony internetowe z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Uwielbiam dopracowywać poszczególne elementy tak, aby były jak najlepsze i wolne od błędów. Jestem otwarty na nowoczesne technologie i staram się wykorzystywać je w moich projektach, a w miarę możliwości tworzę indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Ciągle uczę się nowych narzędzi i podnoszę swoje kwalifikacje łącząc przyjemne z pożytecznym.

„Mountains teach that not everything in this world can be rationally explained.”

Aleksander Lwow